تبلیغات در تلگرام | تبلیغات در اینستاگرام | تبلیغات در فیسبوک | تبلیغات در شبکه های اجتماعی | تبلیغات در توییتر | تبلیغات در لنیکدین

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

بر اساس گزارش صنعت بازاریابی رسانه های اجتماعی سال ۲۰۱۵ که از سوی شرکت رسانه‌ای سوشیال اگزمینر (Social Examiner) منتشر شد و ۳۷۰۰ بازاریاب را در سراسر جهان مورد پیمایش قرار داده بود، تقریباً تمامی پاسخگویان (۹۶ درصد) گفتند که از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.
اهمیت برخورداری از یک راهبرد به خوبی تدوین شده برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی از این واقعیت آشکار می‌شود که ۹۲ درصد از افرادی که مورد پیمایش قرار گرفته بودند اذعان کردند که بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را به عنوان عنصری مهم برای رشد کسب‌وکار به حساب می‌آورند. این آمار سال به سال در حال رشد است.
جان سالم به در بردن از تجارت در دنیایی که امروزه تکنولوژی آن را به پیش می‌راند، به توانایی یک سازمان برای شناسایی، جلب کردن و نگه داشتن مشتریانی وابسته است که تقاضاهایشان به سرعت تغییر می‌کند.
فرقی نمی‌کند که شما در تجارت کوچکی مشغول باشید یا یک سازمان چند ملیتی با دامنه‌ی دسترسی جهانی هستید، سریع‌ترین راه برای دسترسی به مشتریان، تدوین و توسعه‌ی یک راهبرد مؤثر در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در تلگرام

آرشا وب تبلیغات شما را به صورت خودکار و با امکان گزارشگیری دقیق و پویا در تلگرام منتشر میکند، شما میتوانید در هر لحظه تمامی اطلاعات تبلیغات خود را در داشبورد آرشا وب مشاهده کنید. در حال حاضر کانال های تلگرام فرصت مناسبی را برای معرفی برندها و محصولات و خدمات مهیا کرده است. یکی از تمایزات اصلی بستر کانال تلگرام نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی ایجاد تبلیغات آگاهی دهنده و غیر مستقیم و به اصطلاح بازاریابی محتوا محور میباشد. آرشا وب به عنوان اولین فعال تبلیغات در کانال های تلگرام تجربه های نابی را در قالب عمل ، برای اجرای تبلیغات اثربخش در اختیار شما قرار می دهد.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در لنیکدین

linkedIn رایگان است ولی در عین حال به شما فرصت های خارق العاده بازاریابی می دهد. linkedIn دارای حرکت صعودی بازاریابی باورنکردنی است.

تبلیغات در توییتر

توییتر یک پلت فرم خارق العاده برای بازاریابی است. با دم دست بودنش و خروجی عظیمش، توییتر می تواند سطح ترافیک ارجاعی بالایی تولید کند.

تبلیغات در گوگل پلاس

گوگل پلاس یکی از مکان های درجه یک برای ساختن جلوه برند است. هرچه G+ بهتر باشد، برندتان بهتر در سرتاسر اینترنت  منتشر خواهد شد.

تبلیغات در فیسبوک

مخاطبان خود را حدس بزنید. جنسیت، سن، موقعیت، کار و خیلی بشتر از این ها فراهم شده است. فهمیدن هدف جمعیت شناختی هرگز آسان نیست.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در پیچ های خاص اینستاگرام بازدهی بالایی دارد. آرشا وب به با کیفیت ترین صفحه هایی که برای برند شما اثربخشی بالا دارد دسترسی دارد

طراحی ربات تلگرام

اگر می خواهید خدمات حرفه ای خود را همانند یک سایت کامل در تلگرام به عنوان پرجمعیت ترین فضای کشور داشته باشید دست به کار طراحی روبات شوید!

تبلیغات اینترنتی

ارسال پست خودکار

در حال حاضر نه تنها برندها و شرکت های مختلف بلکه قشر عظیمی از افراد جامعه دارای صفحه های فعال در شبکه های اجتماعی هستند که تجربیات و تخصص های خود را در اختیار مخاطبانشان می گذارند. مسئله ای که همواره برای مدیریت شبکه های اجتماعی مطرح می باشد عدم امکان ارسال یک پست در تمامی شبکه های اجتماعی می باشد ، همچنین پس از طراحی پست های متفاوت در انواع شبکه های اجتماعی خود ، عدم امکان ارسال آن ها در آینده به عنوان دغدغه ای دیگر وجود دارد که با سامانه ارسال پست خودکار اختصاصی آرشا وب دیگر این دغدغه ها را نخواهید داشت.