سئو | سئو و بهینه سازی | سئو سایت | بهینه سازی سایت | افزایش رتبه گوگل | افزایش رتبه سایت

با بهینه سازی سایت خود صفحه اول گوگل باشید

سئو Seo یا Search Engine Optimizatio به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در طی آن وب سایت شما در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو، در جایگاه مناسبی و در بالاترین نتایج جستجو نمایش داده می شود. سئو روندی است که برای به دست آوردن ترافیک سایت و قرار گرفتن در صدر جستجوها استفاده میگردد. سئو از طریق اصلاح کدهای داخل سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی، قرار دادن تگ ها و به دست آوردن خطاهای سایت بر اساس پارامترهای بهینه سازی سایت انجام میگردد و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقاء  سایت شما در جستجوی صفحه اول گوگل میگردد. در نتیجه منجر به ارتباط هر چه بیشتر و سریعتر شما با مخاطبین میگزدد و به بازاریابی فعالیت شما کمک شایانی مینماید . به عبارتی دیگر ساختار سایت شما باید به گونه ای باشد ک یک شخص بتواند استفاده بهینه و مفید از سایت شما داشته باشد. جذابیت مطالب و محتوی، ویدئو، عکس، و….به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. و این مستلزم داشتن دانش سئو seo(بهینه سازی وب سایت) و مطالعه مکرر قوانین و اصلاحات و تغییرات موجود در موتورهای جستجو  بخصوص گوگل می باشد.

بهینه سازی سایت
افزایش رتبه گوگل

همیشه باید برای بهینه سازی سایت, برنامه ای از پیش تعیین شده داشت. ما این برنامه سئو و بهینه سازی سایت را برای شما طراحی می نماییم تا در نهایت در رتبه نخست کسب و کار خود در فضای مجازی قرار بگیرید. خوشبختانه بهینه سازی سایت امروزه کار هر فردی نیست و خیلی ها فکر میکنند که میتوانند وب سایت شما را در گوگل سئو نمایند. مواظب باشید. برای مشاوره سئو و بهینه سازی با ما تماس حاصل نمایید.
سایت شما را با کلمه کلیدی مورد نظر برای رسیدن به برترین رتبه ها در موتورهای جستجو یاری مینمایم حتی اگر دارای رقبای حرفه ای در صفحات اول گوگل باشید باشید.

  • پیگیری و ارتباط اجرائی
  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • بک لینک های سالم از سایت های ایرانی
  • ارائه قیمت های منطقی برای کلمات کلیدی
  • دارای تیم با تجربه و متخصص در زمینه سئو سایت
  • تولید محتوای تخصصی توسط کارشناسان فنی
  • پشتیبانی فنی و تخصصی سئو به مدت یکسال

افزایش رتبه سایت و قرار گرفتن در بالاترین رتبه در صفحه اول گوگل باعث بهبود موقعیت سایت گشته و باعث بهتر دیده شدن سایت توسط کاربران گوگل میگردد. قطعا سایت هایی که در صفحات دوم و سوم گوگل قرار دارند نسبت به سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند شانس بسیار کمتری برای دیده شدن خواهند داشت. به همین ترتیب سایت هایی که در صفحه چهارم و بیشتر قرار گرفته اند به نسبت سایت های صفحات دوم و سوم کمتر دیده میشوند. بنابر نتایج بدست آمده ، ۸۰٪ از کسانی که وارد وب سایت شما خواهند شد از طریق نتایج جستجو در صفحات اول و ۲۰٪ از طرف صفحات پایین تر می باشند. در واقع وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند، از نظر ارزش و اعتبار بیشتری نسبت به سایت های صفحات بعدی برخوردار هستند.
تیم سئو و بهینه سازی سایت آرشا وب با استفاده از به روز ترین متدهای بهینه سازی وب سایت میتوانند که رتبه سایت شما را در گوگل به صفحه اول ارتقا دهند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه در بهینه سازی سایت، علاوه بر دانستن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار سازمان باید دارای دانش فنی در مورد مشتری و مخاطب هدف خود باشید. افزایش رتبه میتواند با چندین لینک و یا حتی تا اولین لینک نیز ادمه داشته باشد. در واقع با برنامه ریزی و پیگیری توسط ابزارهای مختلف، یک بهینه سازی مناسب در جهت اهداف خاص تعیین شده از سمت صاحبان سایت صورت میپذیرد.

بهینه سازی سایت

نمونه وب سایت های موفق
در سئو و بهینه سازی

بهینه سازی سایت

کلمه کلیدی وب سایت رتبه گوگل
وکیل پایه یک drsoheiltaheri.com 1
وکیل دادگستری drsoheiltaheri.com 1
وکیل پایه یک دادگستری drsoheiltaheri.com 1
دوره MBA mba-atu.com 1
جک پالت matinyadak.ir 1
طراحی لوگو butydesign.ir 1
طراحی سایت arshaweb.ir 8
طراحی وب سایت arshaweb.ir 4
بهترین وکیل iranvekalat.net 3
وکیل دادگستری iranvekalat.net 6
وکیل پایه یک revaghedalat.com 5
کتاب صوتی radiomosbat.com 3
درسا دارو dorsadarou.com 1
قرص دروکانتین dorsadarou.com 3
مهیاز mahyaz.com 1
پایپینگ خطوط mahyaz.com 1
جوش اوربیتال mahyaz.com 3
الکتروپولیش mahyaz.com 8
پانچ cnc arshamsanat.com 1
وکیل و استاد دانشگاه drsoheiltaheri.com 1
باند دکوراتیو d-and-d.ir 3
اکو همراه d-and-d.ir 6