05
فروردين

چطور به صفحه اول گوگل برسیم ؟

این مسئله که چگونه می توان صفحه اول گوگل را مال خود کرد و یا به عبارتی دیگر چطور به صفحه اول گوگل برسیم ، مسئله ای است که ذهن بسیاری از کارشناسان سئو و بهینه سازی سایت را درگیر کرده است . بهترین جواب برای این سوال (چطور به صفحه اول گوگل برسیم ) این است که شما با به کار گیری قواعد مربوط به سئو و بهینه سازی سایت ، می توانید صفحه اول گوگل و حتی صدر جدول های گوگل را تصرف کنید و از طریق آن کسب درآمد کنید . کسب درآمد ها از طریق نگهداری سایت در صفحات اولیه گوگل به دو صورت امکان پذیر می باشد . راه اول درآمد مستقیم می باشد به معنای این که موسسه شما خدمت یا محصولی را برای ارائه به بازار در نظر گرفته است و شما با نگه داشتن خود در صفحه اول گوگل (چطور به صفحه اول گوگل برسیم) می توانید برای کار خود بازاریابی کنید . راه دوم برای کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت ، تبلیغات است . بطور مثال شما یک سایت به منظور تامین دانش آموزان کنکوری می زنید و در آن نمونه تست های آموزشی را قرار می دهید . پس از این که قواعد سئو را رعایت کردید ، به صدر جستجو های گوگل می رسید . آن زمان است که ناشران کتاب ها و ضبط کنندگان ویدیو های آموزشی به سمت سایت شما گرایش پیدا می کنند و از شما می خواهند تا محصولات شان را برای آنان تبلیغ کنید ، و از این طریق به کسب درآمد در زمینه بازاریابی اینترنتی می پردازید . (چطور به صفحه اول گوگل برسیم ) تا حالا به این مسئله فکر کرده اید که سهم شما از میلیارد ها تومانی که در ایران در حال جابجایی است در بازار های اینترنتی ، چقدر است ؟ اگر پاسخی مناسب برای سوال چطور به صفحه اول گوگل برسیم پیدا کنید ، قطعا سهم شما بیش از آن چیزی می شود که اکنون در ذهن دارید . ما سعی می کنیم چند مورد از اساسی ترین قواعد سئو را برای شما در ادامه مقاله شرح دهیم .

 

چگونه با انتشار محتوای طولانی سایت را بهینه سازی کنیم و چطور به صفحه اول گوگل برسیم ؟

تعاریف بسیاری وجود دارند که به بیان این مسئله می پردازند که محتوای طولانی را بررسی کنند (چطور به صفحه اول گوگل برسیم ) . برخی معتقدند که مقالات بالای 700 کلمه را در زمره مقالات بلند حساب کنند . برخی دیگر بر این باورند مقالات بالای 2000 کلمه را باید جزء مقالات بلند حساب کنند . با این حال در میان بازاریابان این توافق وجود دارد که محتوای طولانی فرم مربوط به مقالات حدود 2000 کلمه می باشد ( 1500 تا 2500 کلمه ) . البته به نظر ما نه باید مقالات را آن قدر بلند نوشت که خواننده مقاله از خواندن آن صرف نظر کند و نه آن قدر کوتاه که چیزی دست گیر خواننده نکند بعبارت دیگر متن لوث نباشد . بلکه یک مقاله باید کاملا خلاقانه و پویا باشد . حدود 1500 کلمه برای یک مقاله عدد خوبی به نظر می رسد . این تیم تمام تلاش خود را می کند تا بتواند این مسئله را برای شما روشن کند که چطور به صفحه اول گوگل برسیم و خود نیز تمام این نکات را رعایت می کند . این مقاله ها خود سرمشقی برای دانستن شیوه مقاله نویسی سئو می باشند .

بنابراین علاوه بر اندازه مقاله از لحاظ بلند یا کوتاه بودن ، این مسئله هم حائظ اهمیت است که محتوای آن نیز بطور حرفه ای جمع آوری شده باشد و مخاطب را به خواندن وا دارد .

لازم می دانیم به این نکته هم اشاره کنیم که دوران پست های شیرین 300 تا 500 کلمه ای دیگر گذشته است و با پیشرفت هر روزه شبکه های اجتماعی تقریبا محبوبیت این گونه از مطالب به صفر رسیده است و کمتر کسی را می توان در سرتاسر جهان پیدا کرد که به دنبال مقاله هایی با این تعداد کلمه در وب سایت ها بگردد بنابراین پیشنهاد ما به شما در راستای چطور به صفحه اول گوگل برسیم این است که از مقاله های با تعداد کلمات بالا در سایت خود استفاده کنید .

کلمات کلیدی خود را زود به زود در تگ عنوان قرار دهید

کلمات کلیدی خود را زود به زود در تگ عنوان خود قرار دهید ( اصطلاحا عنوان مورد نظرتان را تگ کنید ) . ترجیحاتی که گوگل نسبت به جستجوی یک کاربرش می دهد ، بیشتر به سمت عناوینی است که در یک محتوا ارائه شده اند ، به اصطلاح تگ شده اند ، زیرا این درک و سیگنال را به موتور های جستجو می دهند که این عنوان موضوع اصلی شما است و شما در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارید که این عنوان را تگ کرده اید ! (چطور به صفحه اول گوگل برسیم ) شما با تگ کردن عناوین خود این درک را به گوگل می دهید که حرف های زیادی برای گفتن دارید بنابراین گوگل هم شما را در صدر جستجو های خود قرار می دهد . بنابراین هر زمان که فهمیدید این کار بهترین کار است ، کلید واژه های خود را در ابتدای مطلب قرار دهید .

از مزایای پیوند داخلی Internal link  بهره مند شوید و از آن ها غافل نباشید.

لینک داخلی به شما این مزیت را می دهد تا میزان گشت و گذار کاربر در سایت های مختلف را کم کرده و بیشتر در سایت شما به دنبال مطالب مورد نظرش بگردد و وقت بیشتری را در سایت شما بگذراند . این مسئله علاوه بر این که مقاله شما را پر بازدید تر می کند ، به شما و سایت و ارگانتان این مزیت را می دهد که رتبه بالاتری در جستجو ها داشته باشند . بعضی صفحات در سایت شما هستند که رتبه بالاتری نسبت به بقیه دارند . چطور به صفحه اول گوگل برسیم شما با لینک کردن سایر مقالات خود می توانید به قدرتمند شدن آن مقاله خاص کمک کنید که همین مسئله مهم می تواند اثر متقابل بر روی سایر مقالات سایت شما داشته باشند و ( چطور به صفحه اول گوگل برسیم ) صفحه اول گوگل را برای شما تضمین کند. و سئو سایت شما را بهبود بخشد .

استفاده "Alt Text" برای تصاویری که در سایت خود قرار می دهید.

گوگل و سایر موتور های جستجو گر نمی توانند ببینند که چه چیزی در یک تصویر وجود دارد . در عوض آن ها از نام تصویر و  Alt_text   برای فهمیدن آنچه که در یک تصویر می باشد ، استفاده می کنند . به همین دلیل است که شما باید کلمات کلیدی خود را در تصویر Alt_text   کنید و از نام خوبی برای عکس های تان استفاده کنید ( عکس هایی که آن ها را مناسب برای آپلود می دانید و واقعا حرف برای گفتن دارند ) تا گوگل را در قرار دادن شما در صدر جستجو ها یاری کنید .

چند نکته کاربردی برای آن که بدانیم چطور به صفحه اول گوگل برسیم

در این قسمت از مقاله می خواهیم علاوه بر نکاتی که خدمت تان عرض کردیم به بررسی کلیدی چند نکته مهم در زمینه چطور به صفحه اول گوگل برسیم بپردازیم  که شما با خواندن سایر مقاله های سایت ما می توانید شرح و تفسیر همه این سرفصل ها را به خوبی درک کنید و دریابید . کارشناسان سئو اعتقاد دارند که فرآیند بهینه سازی سایت هیچ گاه تمام نمی شود و این استراتژی همواره در جریان است و باید پیگیری و انجام شود . اینکه چطور به صفحه اول گوگل برسیم نیازمند کار روتین و مداومی است که بسیاری از نکته های آن را برای شما بیان کردیم و خواهیم کرد .

خواهش ما از شما این است که به این مسئله نیز دقت داشته باشید که موتور های جستجوگر همواره در صدد بهبود عملکرد خود یعنی تغییر دادن الگوریتم ها برای پیدا کردن نتیجه مناسب برای کاربر خود می باشند .

بنابراین همواره با سایت ما در ارتباط باشید و از بروزرسانی های مختلف در زمینه چطور به صفحه اول گوگل برسیم ، بهره مند شوید .

تکنیک هایی که در این تحقیق ارائه شده اند تا بدانید که چطور به صفحه اول گوگل برسیم :

  • از لینک های خارجی مناسب نهایت استفاده را ببرید
  • اسم فایل های خود را تغییر دهید و با همان نام اولیه آپلود نکنید
  • در سایتتان از لینک یک طرفه بهره ببرید
  • نقش کلمات کلیدی را هیچ گاه فراموش نکنید
  • از  Meta Tagنهایت بهره را ببرید
  • از عنوانتان به خوبی استفاده کنید
  • از robots.txtبهره مند شوید
  • محتوای سایت خود را به گونه ای مطلوب بهینه سازی کنید

 

آرزوی آرشا وب ، موفقیت شماست ...

 این مطلب را به اشتراک بگذارید 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خواندن 4978 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 فروردين 1397 12:10

جدیدترین مطالب

مجموعه مقالات

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای آرشا وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.