11
خرداد

خرید بک لینک با کیفیت

حتما می دانید که backlink یا خرید بک لینک با کیفیت چیست؟ ولی جهت یادآوری خدمت شما عرض می کنیم که backlink به لینک هایی گفته می شود که از سایت های دیگر به سایت شما ایجاد می گردد. این نوع لینک تاثیری چشم گیری در رتبه سایت شما خواهند داشت. backlink اگر طبیعی و مفید باشد تاثیر مفیدی در سئوی سایت شما دارند. در ادامه به بررسی خرید بک لینک با کیفیت، مزایا و معایب آن می پردازیم.

دلایل ایجاد بک لینک با کیفیت
ابتدا اجازه بفرمایید این مطلب را از کمی عقب تر کلید بزنیم و اینکه دلایلی که باید بک لینک بگیریم را مشخص کنیم. لینک سازی یکی از روش های دیده شدن در دنیای مجازی در حوزه بازاریابی می باشد. لینک سازی سبب می شود که مخاطبان سایت افزایش پیدا کنند. همچنین شما با ایجاد لینک های با کیفیت، سیگنال های مثبتی را به گوگل ارسال می کنید که این موضوع به روند بهبود رتبه سایت کمک قابل توجهی می نماید. شما با link building به ایجاد روابط جدید کمک می کنید و در واقع باعث می شوید که ترافیک بیشتری به سمت سایت روانه شود.

link building
حتما می دانید که لینک سازی هم نوع های مختلفی دارد و به دو نوع خوب و بد تقسیم می گردد اما اشاره به انواع backlink در اینجا خالی از لطف نیست. backlink با توجه به اینکه از چه سایتی ایجاد شده باشد و روش ایجاد آن می تواند مفید یا خوب و بد یا مخرب شود. برای مثال یک فرآیند لینک سازی خوب و مفید فرآیندی می باشد که از سایت های مرتبط و با رتبه بالا ایجاد شده باشد. در مقابل بک لینک بد و مخرب بک لینکی می باشد که از سایت های غیر مرتبط و سایت هایی که گوگل IP این سایت ها را به عنوان اسپم شناسایی نموده است ایجاد شده باشد.

تقلب در بهبود رتبه سایت
هر چه لینک سازی کمیت و کیفیت بیشتری داشته باشند، مسلماً سایت شما در گوگل در رتبه بالاتری قرار خواهد گرفت. حالا ممکن است در بین شما افرادی باشند که به دنبال راه های فیک و تقلبی برای بهبود رتبه سایت خود باشند. هرچند استفاده از این راه ها آخر و عاقبت خوشی ندارد!!!! ولی در ادامه به یکی از این راه های فیک یعنی خرید بک لینک با کیفیت می پردازیم.

خرید بک لینک با کیفیت یعنی چه
خرید بک لینک با کیفیت عبارتست از پرداخت وجه به سایت هایی که در گوگل دارای رتبه و اعتبار می باشند تا به سایت های دیگر لینک بدهند و به بیان ساده تر برای آن سایت تبلیغات انجام دهند. البته انجام تبلیغات به خودی خود از نظر گوگل مشکلی ندارد ولی خرید backlink قطعا با الگوریتم های گوگل در تضاد می باشد. با خرید بک لینک با کیفیت ممکن است سایت گیرنده لینک به این طریق توسط گوگل جریمه شود.

نحوه خرید بک لینک با کیفیت
سایت هایی که معمولا اقدام به خرید بک لینک با کیفیت می کنند با مراجعه به سایت هایی با این عنوان و با پرداخت وجهی مشخص برای خرید بکلینک با کیفیت در انواع مشخص این کار را انجام می دهند. در اینجا سوالی که ممکن است پیش بیاید قیمت خرید بک‌لینک با کیفیت چقدر است. قیمت بک لینک با توجه به نوع و مدت آن می توان متفاوت باشد. مثلا تعرفه بک لینک بر اساس اینکه یک ماهه یا سه ماه و دائمی می تواند متفاوت باشد. قابل ذکر است که لینک هایی که به صورت ماهانه خریداری می شوند با تمام شدن تاریخ انقضا خود نیاز به تمدید و پرداخت دوباره وجه دارند تا دوباره فعال گردند.

خرید بک لینک با کیفیت با اتوریتی بالا
در زمان سرچ برای اینکه سایتی مناسب برای خرید بک لینک با کیفیت مناسب را پیدا نمایید ممکن است با عبارت های سوال برانگیز و البته وسوسه کننده ای چون خرید بک لینک با کیفیت با اتوریتی بالا مواجه شوید. خب حالا این عبارت چیست که خیلی از خریداران backlink را به آن جذب می کند. ابتدا اجازه بدهید واژه اتوریتی را توضیح دهیم.اتوریتی (Authority) به معنی  اعتبار و درجه و سایت هایی که اتوریتی بالایی دارند در واقع دارای رتبه بالایی هستند. این سایت ها با نوشتن این جمله در تبلیغات خود به شما وعده خرید backlink از یک سایت معتبر را می دهند.

نحوه جریمه گوگل برای خرید بک لینک با کیفیت
بله درست است تیتر را درست مطالعه نموده اید. وقتی اقدام به تهیه لینک می نمایید و در واقع و به زبان خودمانی تقلب می کنید باید منتظر چنین رویدادهایی نیز باشید. خرید بسته های backlink یک روش غیر طبیعی و غیر اصولی برای افزایش رتبه سایت می باشد. شک نکنید که گوگل در بیشتر موارد با این موضوع برخورد می کند. اینکه گوگل چگونه متوجه این اقدام شما می شود بر می گردد به این موضوع که گزارشی مبنی بر رد و بدل شدن پول توسط شما به گوگل داده شده است یا نه. گزارش تخلف در مورد لینک سازی در مورد این نوع تخلف آن از طریق صفحه ای در گوگل تحت عنوان paidlinks یا لینک پولی انجام می گیرد.

گوگل خریداران بک لینک را مجازات میکند
خرید بک لینک با کیفیت و یا سئوی تقلبی قطع به یقین اگر توسط گوگل شناسایی گردد بدون جریمه نخواهد ماند. گوگل با یافتن سایت های خاطی در زمینه سئو این سایت ها را به صفحات عقب تر می فرستد و اینگونه می شود که خرید بک لینک با کیفیت برای اینگونه سایت ها دردسر ایجاد نموده و به جرات می توان گفت با رفتن به صفحات عقب تر بازگشت به صفحه ابتدایی بسیار مشکل خواهد بود. حال که به اینجای مطلب رسیدیم و دانستید که backlink خریدن چه ضرری برای سایت شما می تواند داشته باشد بگذارید روش های ایجاد backlink طبیعی را با یک دیگر مرور کنیم.

نحوه ایجاد بک لینک با کیفیت

همان قدر خرید بک لینک با کیفیت می تواند رتبه یک سایت را تنزل دهد ایجاد یک بک لینک طبیعی نیز می تواند رتبه سایت شما را بهبود دهد. پس چه بهتر که رتبه سایت خود را به طریق اصولی و طبیعی بالا ببرید. در اینجا روش های ایجاد بک لینک را به طریق طبیعی بررسی می نماییم.

۷ روش ساده

۱_ایجاد بک لینک و افزایش رتبه سایت از طریق نوشتن محتوای عالی و با کیفیت در این زمان سایت های دیگر خود به سایت شما لینک ایجاد می کنند. به همین راحتی رتبه شما بالاتر می رود.

۲_ایجاد لینک های مرتبط به وسیله فعالیت در شبکه های اجتماعی و شرکت در گروه ها و کانال های مرتبط با موضوع سایت خود نیز راهی مناسب جهت بهبود رتبه بندی سایت می باشد. از جمله شبکه های اجتماعی که محبوبیت زیادی در بین شبکه های اجتماعی دیگر دارد و رتبه آن بالا می باشد لینکدین است. نوشتن مطالب مناسب و درج لینک سایت خود در لینکدین می توانید در بهبود رتبه سایت خود تلاش نمایید.

۳_فعالیت و محتوا نویسی در سایت های دیگر و درج نام و سایت خود در پایین هر مطلب در این حالت نیز مخاطبان ضمن مطالعه مطلب مورد نظر هم با شما و هم با سایتتان بیشتر آشنا می شوند.

۴_ایجاد نظر در سایت ها و وبلاگ ها  و درج لینک مطلب و سایت خود

۵_فعالیت در فروم ها و نوشتن مطالب مرتبط با سایت خود در آن و معرفی سایت و مرتبط ساختن با موضوعات سایت در پایان هر موضوع می تواند کاربران عضو را با سایت شما بیشتر آشنا کند. فروم در زبان انگلیسی forum)) به زبان میدان و محل جمع شدن است و در سایت هایی می باشد که می توان با عضویت در آنها به فعالیت و درج مطلب اقدام نمود.

۶_ایجاد اینفوگراف و به اشتراک گذاری آن در سایت های دیگر.(اینفوگرافی: یکی از روش های درج اطلاعات و اطلاع رسانی می باشد که ممکن است با آمار و نمودار نیز همراه باشد. اینفوگراف در بین مخاطبان از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد)

۷_ایجاد بک لینک با استفاده از لینک های شکسته در سایت های دیگر نیز از جمله روش های اعتبار سازی مناسب می باشد. در این شرایط می توانید با استفاده از یافتن لینک های شکسته در سایت ها در حیطه کاری خود و جایگزین نمودن لینک سایت خود با لینک شکسته می توانید  backlinkخوبی ایجاد کنید. طریقه پیدا کردن لینک های شکسته از طریق Broken Link Check انجام می گیرد.

نتیجه گیری خرید بک لینک با کیفیت

نتیجه گیری از این مطلب را شاید بتوان در چند کلمه ساده خلاصه نمود."خرید بک لینک نوعی تقلب به حساب می آید و سایت جریمه می گردد جهت ایجاد بک لینک تلاش نموده و خود بک لینک ایجاد کنید."  اینکه گوگل از کجا و از چه روشی پی می برد به اینکه شما بک لینک خریده و یا فروخته اید بر می گردد به اینکه در قسمت لینک پولی گزارش تخلفی علیه شما ثبت شده است یا نه که اگر اینطور باشد سایت شما جریمه شده و دیگر مثل روز اول نخواهد شد. در مورد خرید بک لینک با کیفیت در مقالات آینده بیشتر صحبت میکنیم. البته پیشنهاد میکنم آموزش بک لینک سازی در یک ساعت را حتما ببنید.

 این مطلب را به اشتراک بگذارید 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خواندن 3942 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 خرداد 1397 00:34

جدیدترین مطالب

مجموعه مقالات

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای آرشا وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.